____Pes je jediné stvoření, co tě miluje víc než sebe...____
VGS! → přihlášky

Září 2010

Bude novej Design :D

5. září 2010 v 17:18
Ahoj, tak sem se rozhodla, že udělám novej dess.. udělám ho buď ještě dneska, nebo zítra:).. tak se těšte .. páčko :-*

Týjo..

4. září 2010 v 21:47
Ahoj, mám tu něco,co Vás možná bude zajímat.. já sem se málem zhroutila tyjo..
Dneska sme byli u bábi .. páč dělali kotlík. Kolem půl desáte jsme valili domů a taťka: Hele, družice!:D.. a tak sme se všici dívali na nebe a tam bylo takový jako dost jasný světlo který letělo na družici moc rychle, a na padající hvězdu pomale a jako letadlo to vůůbec nevypadalo. Já sem uplně stuhla,protože sem si myslela že je to meteorit nebo tak něco ://.. Chvilku sem to sledovala se slzama v očích, nevěděla sem co to je, a ty povídky o tom že 21.12.2012 má být konec světa - to je prostě.. no dorazilo mě to.. Za chvilku to světlo pomale začalo zhasínat.Až zhaslo tak se mi uplně ulevilo.. ale na ten pocit fakt nezapomenu . - napište mi.. co byste asi dělali vy? :)

Krásnej, usměvavej psíček :)

4. září 2010 v 12:40 ☼_Other dogs_☼
Psíček :)

No není úúžasnej?:D

Co je to „Poslušnost"??

4. září 2010 v 11:46 ☼_Other dogs_☼
Poslušnost je slovo,které se při výcviku psů často myslně vykládá jako vnucení svého dominantního postavení psovi. Nevšímejte si však příliš významu slova a přemýšlejte raději o poslušnosti jako o základech, na kterých můžeme postavit úspěšnou a živoucí dohodu mzei psem a jeho majitelem. Úkony sedni,lehni,ke mně a zůstaň jsou znamením civilizovaného a vychovaného psa.Tyto činnosti také představují nezbytný základ skoro pro všechny triky.Čas, který strávíte jejich nácvikem, omezí zklamání v dalším výcviku.

Pravidla cvičení

4. září 2010 v 11:25 ☼_Other dogs_☼
POZOR!Tenhle článek je vlastnoručně opsaný z knížky 101 psích triků - prosím kopírujte se zdrojem!.. viz. ikonka v menu :).. Kuju;)

Úkol cvičitele

Vašim úkolem jako cvičitele je psa vést, a to důsledně a s dostatečnou motivací.

Vedení
Postupně provádějte svého psa procesem osvojování si nového způsobu chování,odměňujte přitom i malé krůčky.Cílem každé výcvikové lekce je dosáhnout lepších výsledků než minule.

Důslednost
Uvědomte si, jakého chování chcete u psa dosáhnout, a nebuďte nedůslední.Pokaždé, když dáváte slovní pokyn,používejte stejný tón a intonaci. Vyslovujtě zřetelně.

Motivace
Vzpomeňte si n trenéry atletiky. Je jejich jediným úkolem naplánovat program výcviku a vylepit ho na dveře šatny? Ne! Trenér poskytuje inspiraci motivuje a povzbuzuje! Zapůsobí pozitivně, když si nevěříte. Když to potřebujete, poplácá vás po rameni a řekne "Dobrá práce"!. Vy na svého psa musíte působit stejně. Každá trošku nadšení, kterou do výcviku vložíte, proces učení urychlí. A když se psovi něco podaří,použijte svůj vysoký "nadšený" hlas (ano,muži,vy ho také máte :-) ), abytse dali najevo svou radost!Hlásím Se !:)

4. září 2010 v 11:12
Ahoj, tak jsem zase tu :).. Sorry ale měla sem toho hodně - škola (učebnice,sešity) atakdále:D.. Takže se moc omlouvám a teď vám sem jdu dát pár mých osvědčených triků se psem :)..